Doktor Strange’ten Yeni Teaser Geldi! | Sineturk1.com

Doktor Strange’ten Yeni Teaser Geldi!

08 Ağu 2016
owl

Marvel evreninin merakla beklenen filmi Doktor Strange'ten yeni bir teaser geldi!

Sherlock rolüyle tanıdığımız Benedict Cumberbatch'in başrolde olduğu Oscar ödüllü oyuncu Tilda Swinton'ın çizgi romanın orjinalinde Asyalı, yaşlı bir adam olarak resmedilen karakter Ancient One'ı, Mads Mikkelsen'ın filmin kötü adamını ve 12 Yıllık Esaret filminin Oscar adayı oyuncusu Chiwetel Ejiofor'un Baron Mordo'yu ve Rachel McAdams'ın da doktorun meslektaşı bir cerrahı canlandıracağı fantastik yapımın yönetmen koltuğunda ise Şeytan Çarpması, Lanet ve Bizi Kötüden Koru gibi beğenilen korku filmlerinin yönetmeni Scott Derrickson oturuyor. Filmin senaryosunu ise Prometheus ve Passengers filminin senaristi Jon Spaihts üstleniyor.

Kadrosunda Pawn Sacrifice filminden Michael Stuhlbarg, Transparent dizisinin yıldızı Amy Landecker ve Scott Adkins'i de bulunduran yapım başarılı bir cerrahtan güçlü bir büyücüye dönüşen Doktor Strange'in hikayesini anlatıyor. Herşeye sahip bir adamken geçirdiği bir araba kazası sonucu mesleğini ve hayatla bağını kaybeden doktor derdine çare aramak için Tibet'e uzanan bir yolculuk yapıyor. Orada öğrendikleri ise beklentilerinin çok üstünde, zira gittiği yerde yalnızca devayı değil zamanı ve gerçekliği kontrol etme yeteneğini de kazanıyor. 

Büyü dünyasını ve alternatif boyutları keşfeden Doktor Strange'in hikayesi 4 Kasım 2016'da ülkemizde olacak.

 

See the full trailer online now or at a Cinemark near you! See #DoctorStrange in Cinemark XD starting 11.4.16!https://t.co/GgrCmPRwjr

— Cinemark Theatres (@Cinemark) August 5, 2016

 

  • Yorumlar