Jack Reacher: Asla Geri Dönme’den Yeni Türkçe Poster! | Sineturk1.com

Jack Reacher: Asla Geri Dönme’den Yeni Türkçe Poster!

20 Ağu 2016
owl

2012 yılında gösterime giren Jack Reacher büyük beğeni toplamıştı. Tom Cruise'un aksiyon rollerine ne kadar yakıştığını bir kez daha kanıtlayan filmin devam halkası Jack Reacher: Never Go Back'ten yeni poster geldi. 

Merakla beklenen filmin yönetmen koltuğunda Son Samuray, Kanlı Elmas, Defiance, Aşk Sarhoşu gibi filmlerin tecrübeli yönetmeni Edward Zwick oturuyor. Tom Cruise'un sevilen rolü eski ordu mensubu-günümüz intikamcısı Jack Reacher'ı yeniden beyazperdede canlandıracağı yapımın senaryosuna ise Marshall Herskovitz imza atıyor. How I Met Your Mother'ın Robin'i Cobie Smulders'ın Tom Cruise'la başrolü paylaşacağı filmin kadrosunda Açlık Oyunları : Alaycı Kuş'tan ve Texas Rising'ten tanıdığımız Robert Knepper, Danika Yarosh, Austin Hébert, Aldis Hodge ve Holt McCallany de bulunuyor.

Modern intikamcı Reacher'ın yeni maceralarını anlatacak olan yapımda bu kez Jack Reacher eski ekibinin karargahına dönüyor ve eski takım liderinin suçsuz yere bir cinayetle yargılandığını öğreniyor. Film, 21 Ekim 2016'da ülkemizde vizyona girecek.

  • Yorumlar