Star Trek 4\’ten Müjdeli Açıklama! | Sineturk1.com

Star Trek 4\’ten Müjdeli Açıklama!

20 Tem 2016
owl

Ülkemizde 26 Ağustos 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak olan Star Trek Sonsuzluk için geri sayım devam ederken serinin bir sonraki filmi olan Star Trek 4 için açıklamalar gelmeye başladı bile! Paramount Pictures'tan gelen açıklamaya göre Chris Hemsworth rolü için seriye geri dönecek.

Sevilen serinin 2009 yapımı ilk filmi Star Trek'te boy gösteren Chris Hemsworth, Chris Pine'ın canlandırdığı Kaptan Kirk'ün babası George Kirk olarak tekrar seyirci karşısına çıkacak. 4. filmde Kaptan Kirk adını hep duyduğu ancak hiç tanıma firsatı yakalayamadığı babasıyla bir araya gelecek. Filmin ana kadrosunun da 4. film için geri döneceği tahmin ediliyor. J.D. Payne ve Patrick McKay'in senaryosuna imza atacağı filmde J.J. Abrams da yapım şirketi Bad Robot ile yapımcılığı üstlenecek. Serinin 4. filminin henüz bir yönetmeni ya da vizyon tarihi bulunmuyor.

Chris Pine'ın canlandırdığı Kaptan Kirk, Zachary Quinto'nun Mr. Spock, Anton Yelchin'in Chekov, Simon Pegg'in Scotty, Zoe Saldana'nın Uhura ve John Cho'nun Sulu karakterlerini yeniden bir araya getirip seyirciyle buluşturacak olan Star Trek Sonsuzluk 26 Ağustos 2016 tarihinde sinemalarımıza uğrayacak!

  • Yorumlar